please wait, site is loading

Info Web Hub

Сепаратисти розміщують артилерію серед житлових будинків, – Міноборони

Сепаратисти розміщують артилерію серед житлових будинків, – Міноборони

З артилерії, розміщеної серед житлових будинків, сепаратисти обстрілюють населені пункти та провокують українських військових на помилки.

Об этом сообщает Роспресс


"Командування російських окупаційних військ розміщує артилерію та бронетехніку серед житлових будинків і звідти обстрілює наші мирні населені пункти. Ця поведінка злочинців, які провокують нас на помилки", — сказав голова Міноборони Олексій Резніков.


Міністр наголосив, що агресор навмисне провокує українських військових на самозахист згідно зі ст. 51 Статуту ООН. Водночас дії ворога не залишаються безкарними.


"Але я пишаюся тим, як наші військові зараз тримають цей удар. Вони діють дуже виважено і знають, як відповідати філігранно", — додав Резніков.


Напередодні на Донбасі за добу зафіксували 136 обстрілів, у ЗСУ втрати. Противник 116 разів застосував зброю, заборонену Мінськими угодами. ЗСУ адекватно реагують, зазначили у штабі.


Також у зоні ООС з початку доби 20 обстрілів, поранений боєць. Противник вів вогонь з артилерії калібру 122 та 152 мм, мінометів калібру 82 та 120 мм, гранатометів та стрілецької зброї.

Источник: Компромат Групп