please wait, site is loading

Info Web Hub

Ярославський про скандальну ДТП: «Відчуття, що винного вже призначили і підганяють доказову базу»

Скандальна ДТП із кортежем Ярославського: що сталося насправді? Попри те, що водій визнав провину, на цій історії продовжують «хайпувати»: в ЗМІ безупинно з’являються нові версії аварії, конспірологічні теорії, а іноді й відверті фейки. Поки «СтопКор» проводив розслідування у Харкові, сам Олександр Ярославський виступив з офіційною заявою.

Відомий харківський бізнесмен Олександр Ярославський заявив, що манера проведення слідчих дій, у яких публічно згадується його прізвище, погано вписується у правове поле.

Об этом сообщает Роспрес

«На жаль, створюється відчуття, що винного вже призначили і тепер підганяють під це доказову базу у найгірших традиціях «політичної доцільності. Я не маю наміру терпіти несправедливе ставлення до себе, яке може кинути тінь на моє чесне ім’я і позначитися на роботі трудових колективів компаній, що належать мені», – Ярославський.

Олександр Ярославський
Бізнесмен Олександр Ярославський Фото з відкритих джерел

Президент ФК «Металіст» повідомив, що його юридична команда з першого дня активно займається виявленням справжніх обставин.

«Як тільки дозволить графік, я готовий особисто взяти участь у всіх слідчих діях, щоб встановити правду і не допустити фальсифікації та політизації справи. Я також прошу співробітників DСH, уболівальників «Металіста» на Харківщині, в Україні та світі, а також усіх харків’ян зберігати спокій. Всі плани розвитку моїх бізнес-структур, всі інвестиції в «Металіст» та футбольну інфраструктуру будуть реалізовуватися в плановому порядку», – додав бізнесмен.

Тим часом у ЗМІ назвали прізвище чиновника, який може бути зацікавлений у створенні проблем Ярославському.

За даними телеграм-каналу , за створенням резонансу довкола ДТП може стояти власник «Металіста 1925» Олександр Скакун. Відомий у певних колах як «Слизький Гебіст».

Журналістка Наталія Дігтяр підкреслює: головне в цій заплутаній історії – дати слідству виконати свою роботу та досконало вивчити обставини справи.

«А от здогади деяких посадових осіб можуть лише нашкодити слідчому процесу та сформувати суспільну думку за хибними висновками», – резюмує вона.

«СтопКор» продовжить стежити за перебігом справи.

Нагадаємо:

  • Вночі 9 лютого на 534 км дороги Київ — Харків — Довжанський знайшли тіло жителя Чугуєва. Наступного ранку до поліції прийшов водій, який зізнався, що перебував за кермом. Винуватцем виявився працівник однієї із допоміжних служб DCH – групи компаній, що входить до орбіти Ярославського.
  • Як стало відомо пізніше, загиблого звали Максим і він був тричі засуджений – за виготовлення та споживання наркотичних речовин, крадіжки й знущання з матері.
  • Журналісти вирушили на місце інциденту та реконструювали події трагічної ночі. Вони з’ясували, що за відсутності належного освітлення водій навряд чи міг побачити пішохода та вчасно зупинити авто.
  • Крім того, за словами сусідів, того вечора Максим нібито перебував у стані сп’яніння, поводився агресивно та кілька разів навіть погрожував рідним самогубством.
Читати також:
Політолог: справа Ярославського – спроба розхитати ситуацію у прифронтовому Харкові Загиблий у «ДТП Ярославського» двічі погрожував рідним суїцидом, – журналісти Реконструкція ДТП за участі кортежу Ярославського: водій не міг побачити пішохода й зупинитися? Монастирський про справу кортежу Ярославського: з моргу зникли речі загиблого Венедіктова звернулась до Ярославського: поверніться – політичних ігор не буде
Поділитись
Автор: Надія Рогальська

Источник: Руспрес